הרשמה למוסדות הרשת

אות החסד הארצי לנעם רמות בנים

   מאת:    תאריך:   06/04/2014   צפיות:  

ראשי החמ"ד העניקו לנעם רמות את האות החסד הארצי

בית הספר נעם רמות בנים קיבל את אות החסד הארצי בטקס בהשתתפות ראשי החמ"ד, שנערך בירושלים במהלך שבוע החמ"ד.
מנימוקי ועדת הפרס: "האות מוענק לנעם רמות בנים, על עשיית חסד משמעותית לאורך שנת הלימודים, על מסירות והתמדה, על מתן דוגמא אישית, על הקניית ערכי החסד בתחומי החסד השונים, על יוזמות של מבצעי חסד פרטניים ושותפות במעשי החסד הארציים".

מידי חודש מתקיימות בכיתות השונות פעילויות חסד מגוונות, תרומת ואריזת מצרכים, נקיון השכונה, גמ"חים כיתתיים, התנדבות בבית גיל הזה"ב וכדו'.
ימי שיא בנושא החסד נערכים מספר פעמים בשנה. כל כיתה יוצאת לפעילות התנדבות בבית ספר או ברחבי השכונה. בחלק מהכיתות מתקיים לימוד שבועי בנושא "עולם חסד יבנה" וכן נלמדים ערכי הנתינה והחסד בימי שיא ובחברותות בין כיתות.
פרויקט "חסד לכל תלמיד" - תלמידי כיתה ו' בחרו במה הם רוצים לתרום ולהתנדב במשך כל השנה, קבוצת תלמידים חונכים ילדים מהכיתות הנמוכות ומכיתות החינוך המיוחד בזמן ההפסקות, אחרים מטפלים בבעלי החיים, ישנם המסייעים בסוף יום הלימודים או בחופשים לאב הבית, רבים מעבירים פעילויות בהפסקות-פעילות או תורני ספריה על חשבון ההפסקה שלהם .
במהלך חודש אדר, נערכו פעילויות חסד רבות בבית הספר:
תלמידי בית הספר הביאו מצרכי מזון לנזקקים,
תלמידי כיתה ו' ארזו מעל ל200 משלוחי מנות למשפחות נפגעי טרור, תלמידי כיתה ה' יצאו לשמח ילדים בגני ילדים בסמוך לביה"ס, ואספו ממתקים לחלוקת משלוחי מנות לילדים חולים במחלקת ילדים בביה"ח שערי צדק.
ביחד עם המתנ"ס הקהילתי, ניקו תלמידים מספר רחובות בסמוך לביה"ס, צבעו מעקות והכינו עציצים לנוי.
ניכר כי השאלה המרכזית "מה עשיתי היום לתיקון העולם, במלכות שד-י?", מלווה את המורים והתלמידים באופן פעיל בבית הספר נעם רמות בנים.
נעם רמות_חסדנעם רמות_חסדנעם רמות_חסדנעם רמות_חסדנעם רמות_חסדנעם רמות_חסדנעם רמות_חסדנעם רמות_חסד

כתבות נוספות

    נעם רמות בנים       חסד לכל תלמיד    עולם חסד יבנה    מזון לנזקקים